Aktualności
Szanowni Państwo, Zapraszam na seminarium magisterskie na kierunku Prawo studia niestacjonarne IV rok. Seminarium będzie skupiało się przede wszystkim na tematyce prawa nowych technologii, informatyzacji, na prawie Internetu, na prawie dostępu do informacji publicznej, na ochronie danych osobowych. W grę zatem wchodzi tematyka z następujących gałęzi prawa: administracyjnego, cywilnego, częściowo konstytucyjnego, częściowo administracyjnego gospodarczego.Dopuszczam również standardowe […]
Uprzejmie informuję, że zapisy na seminarium magisterskie na studiach zaocznych prawa odbędą się 10 października o godz. 11:30, w pokoju 111 A (stacjonarnie). W ramach seminarium istnieje możliwość przygotowania pracy z zakresu prawa handlowego, w tym w szczególności z zakresu: prawa spółek handlowych, prawa umów handlowych, prawa postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych, prawa papierów wartościowych (m.in. […]


